ГУО "Минский городской институт развития образования"

Государственное учреждение образования
«Минский городской институт развития образования»


220034, Минск, пер.Броневой, 15А, тел./факс: 8 (017) 284-35-83, mgiro@minsk.edu.by

Главная | Сервисы | Архив новостей
 

    17.10.2018
    З 01.10. па 10.10.2018 праходзіў першы (завочны) этап гарадской інтэрнэт-алімпіяды па вучэбных прадметах “Беларуская мова” і “Беларуская літаратура”

      З 01.10. па 10.10.2018 праходзіў першы (завочны) этап гарадской інтэрнэт-алімпіяды па вучэбных прадметах “Беларуская мова” і “Беларуская літаратура”, у якім прынялі ўдзел 265 вучняў 7–8 класаў устаноў агульнай сярэдняй адукацыі г. Мінска. Пераможцамі сталі 64 вучні. Другі (вочны) этап інтэрнэт-алімпіяды адбудзецца 17 лістапада 2018 года ў дзяржаўнай установе адукацыі “Гімназія з беларускай мовай навучання № 23 г. Мінска”.

      Віншуем пераможцаў, іх бацькоў і настаўнікаў!

    7 клас

    Прозвішча, імя
    ўдзельніка

    Установа агульнай сярэдняй адукацыі

    Колькасць балаў
    (максімум – 10)

    1

    Сіліч Ульяна

    Дзяржаўная ўстанова адукацыі “Гімназія № 19 г. Мінска”

    8,684

    2

    Болатава Юлія

    Дзяржаўная ўстанова адукацыі “Гімназія № 24 г. Мінска”

    8,421

    3

    Занкавец Сафія

    Дзяржаўная ўстанова адукацыі “Гімназія № 24 г. Мінска”

    8,421

    4

    Іванова Аліна

    Дзяржаўная ўстанова адукацыі “Гімназія № 19 г. Мінска”

    8,158

    5

    Рабцаў Раман

    Дзяржаўная ўстанова адукацыі “Гімназія № 19 г. Мінска”

    7,895

    6

    Антоненка Арцём

    Дзяржаўная ўстанова адукацыі “Гімназія № 24 г. Мінска”

    7,895

    7

    Ананіч Дарына

    Дзяржаўная ўстанова адукацыі “Гімназія № 35 г. Мінска”

    7,632

    8

    Леванхе Алёна

    Дзяржаўная ўстанова адукацыі “Гімназія № 36 г. Мінска”

    7,632

    9

    Барысевіч Дзмітрый

    Дзяржаўная ўстанова адукацыі

    “Сярэдняя школа № 201 г. Мінска”

    7,632

    10

    Цвірко Павел

    Дзяржаўная ўстанова адукацыі “Гімназія № 24 г. Мінска”

    7,632

    11

    Козел Ксенія

    Дзяржаўная ўстанова адукацыі “Гімназія № 7 г. Мінска”

    7,632

    12

    Жлоба Таццяна

    Дзяржаўная ўстанова адукацыі “Гімназія № 7 г. Мінска”

    7,632

    13

    Панасенка Аляксандр

    Дзяржаўная ўстанова адукацыі “Гімназія № 37 г. Мінска”

    7,632

    14

    Барыла Аляксандр

    Дзяржаўная ўстанова адукацыі

    “Сярэдняя школа № 30 г. Мінска”

    7,368

    15

    Бушо Яўгенія

    Дзяржаўная ўстанова адукацыі

    “Сярэдняя школа № 30 г. Мінска”

    7,368

    16

    Астроўская Алеся

    Дзяржаўная ўстанова адукацыі “Гімназія № 16 г. Мінска”

    7,368

    17

    Усарава Дзіяна

    Дзяржаўная ўстанова адукацыі “Гімназія № 36 г. Мінска”

    7,368

    18

    Рыбакоў Уладзіслаў

    Дзяржаўная ўстанова адукацыі “Гімназія № 7 г. Мінска”

    7,368

    19

    Вінаградава Анастасія

    Дзяржаўная ўстанова адукацыі “Гімназія № 7 г. Мінска”

    7,105

    20

    Астраўко Мілана

    Дзяржаўная ўстанова адукацыі “Гімназія № 35 г. Мінска”

    7,105

    21

    Бударын Расціслаў

    Дзяржаўная ўстанова адукацыі “Гімназія № 10 г. Мінска”

    7,105

    22

    Краўцэвіч Кацярына

    Дзяржаўная ўстанова адукацыі

    “Сярэдняя школа № 68 г. Мінска”

    7,105

    23

    Панферава Марыя

    Дзяржаўная ўстанова адукацыі “Гімназія № 38 г. Мінска”

    7,105

    24

    Шпак Дар’я

    Дзяржаўная ўстанова адукацыі “Гімназія № 4 г. Мінска”

    7,105

    25

    Цішкавец Стэфанія

    Дзяржаўная ўстанова адукацыі “Гімназія № 32 г. Мінска”

    7,105

    26

    Луцкая Вікторыя

    Дзяржаўная ўстанова адукацыі

    “Сярэдняя школа № 1 г. Мінска”

    7,105

    27

    Бяльковіч Лізавета

    Дзяржаўная ўстанова адукацыі “Гімназія № 37 г. Мінска”

    7,105

    28

    Усцінава Дар’я

    Дзяржаўная ўстанова адукацыі

    “Сярэдняя школа № 1 г. Мінска”

    7,105

    29

    Лісоўская Ганна

    Дзяржаўная ўстанова адукацыі “Гімназія № 7 г. Мінска”

    6,842

    30

    Дзядзюль Галіна

    Дзяржаўная ўстанова адукацыі “Гімназія № 16 г. Мінска”

    6,842

    31

    Філончык Арцём

    Дзяржаўная ўстанова адукацыі “Гімназія № 32 г. Мінска”

    6,842

    32

    Цурыкава Анастасія

    Дзяржаўная ўстанова адукацыі “Гімназія № 32 г. Мінска”

    6, 842

     8 клас

    Прозвішча, імя
    ўдзельніка

    Установа агульнай сярэдняй адукацыі

    Колькасць балаў
    (максімум – 10)

    1

    Мазок Дзмітрый

    Дзяржаўная ўстанова адукацыі

    “Сярэдняя школа № 135 г. Мінска”

    9,474

    2

    Матусевіч Вераніка

    Дзяржаўная ўстанова адукацыі

    “Гімназія № 1 імя Ф.Скарыны г. Мінска”

    9,211

    3

    Мацейка Дзмітрый

    Дзяржаўная ўстанова адукацыі

    “Гімназія № 56 г. Мінска”

    9,211

    4

    Акінчыц Ксенія

    Дзяржаўная ўстанова адукацыі

    “Гімназія № 1 імя Ф.Скарыны г. Мінска”

    9,211

    5

    Бадрова Марыя

    Дзяржаўная ўстанова адукацыі

    “Сярэдняя школа № 73 г. Мінска”

    8,947

    6

    Барысевіч Анастасія

    Дзяржаўная ўстанова адукацыі

    “Гімназія № 28 г. Мінска”

    8,684

    7

    Валчэцкая Дар’я

    Дзяржаўная ўстанова адукацыі

    “Гімназія № 56 г. Мінска”

    8,684

    8

    Аўдзеенка Мая

    Дзяржаўная ўстанова адукацыі

    “Гімназія № 56 г. Мінска”

    8,684

    9

    Ялоўская Таццяна

    Дзяржаўная ўстанова адукацыі

    “Гімназія № 16 г. Мінска”

    8,684

    10

    Волгіна Алеся

    Дзяржаўная ўстанова адукацыі

    “Гімназія № 1 імя Ф.Скарыны г. Мінска”

    8,684

    11

    Назаранка Валерыя

    Дзяржаўная ўстанова адукацыі

    “Гімназія № 16 г. Мінска”

    8,684

    12

    Цішурава Вера

    Дзяржаўная ўстанова адукацыі

    “Сярэдняя школа № 186 г. Мінска”

    8,684

    13

    Тайнік Вольга

    Дзяржаўная ўстанова адукацыі

    “Гімназія № 24 г. Мінска”

    8,684

    14

    Нікіфарава Анастасія

    Дзяржаўная ўстанова адукацыі

    “Гімназія № 1 імя Ф.Скарыны г. Мінска”

    8,684

    15

    Люгоўская Алеся

    Дзяржаўная ўстанова адукацыі

    “Гімназія № 24 г. Мінска”

    8,684

    16

    Рабцаў Арцем

    Дзяржаўная ўстанова адукацыі

    “Гімназія № 19 г. Мінска”

    8,421

    17

    Алёшка Лізавета

    Дзяржаўная ўстанова адукацыі

    “Сярэдняя школа № 11 г. Мінска”

    8,421

    18

    Котава Яўгенія

    Дзяржаўная ўстанова адукацыі

    “Сярэдняя школа № 73 г. Мінска”

    8,421

    19

    Талкачоў Аляксей

    Дзяржаўная ўстанова адукацыі

    “Гімназія № 56 г. Мінска”

    8,421

    20

    Чарныш Сафія

    Дзяржаўная ўстанова адукацыі

    “Гімназія № 16 г. Мінска”

    8,421

    21

    Сідо Юлія

    Дзяржаўная ўстанова адукацыі

    “Гімназія № 35 г. Мінска”

    8,421

    22

    Петух Ксенія

    Дзяржаўная ўстанова адукацыі

    “Гімназія № 35 г. Мінска”

    8,421

    23

    Свібовіч Мікіта

    Дзяржаўная ўстанова адукацыі

    “Гімназія № 24 г. Мінска”

    8,421

    24

    Выхота Кацярына

    Дзяржаўная ўстанова адукацыі

    “Гімназія № 28 г. Мінска”

    8,158

    25

    Куск Вераніка

    Дзяржаўная ўстанова адукацыі

    “Гімназія № 19 г. Мінска”

    8,158

    26

    Краўцова Арына

    Дзяржаўная ўстанова адукацыі

    “Гімназія № 4 г. Мінска”

    8,158

    27

    Асадчая Соф’я

    Дзяржаўная ўстанова адукацыі

    “Гімназія № 4 г. Мінска”

    8,158

    28

    Гапонава Ксенія

    Дзяржаўная ўстанова адукацыі

    “Гімназія № 36 г. Мінска”

    8,158

    29

    Сідорык Аляксандр

    Дзяржаўная ўстанова адукацыі

    “Гімназія № 36 г. Мінска”

    8,158

    30

    Папова Ганна

    Дзяржаўная ўстанова адукацыі

    “Сярэдняя школа № 115 г. Мінска”

    8,158

    31

    Ільіна Лілія

    Дзяржаўная ўстанова адукацыі

    “Сярэдняя школа № 115 г. Мінска”

    8,158

    32

    Канаш Анастасія

    Дзяржаўная ўстанова адукацыі

    “Гімназія № 16 г. Мінска”

    8, 158